پاييز تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud

پاييز: تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud liquidsky

گت بلاگز اخبار پزشکی کدام گروه‌ها مسدود می‌شود؟ ، بیمه همگانی رایگان&quot، دفترچه &quot

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران کارها در دست انجام جهت برطرف همپوشانی‌های بیمه‌ای را توضیح داد. 

کدام گروه‌ها مسدود می‌شود؟ ، بیمه همگانی رایگان&quot، دفترچه &quot

دفترچه "بیمه همگانی رایگان" کدام گروه ها مسدود می شود؟

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران کارها در دست انجام جهت برطرف همپوشانی های بیمه ای را توضیح داد.

طاهر موهبتی در گفت وگو با ایسنا، با ابراز نارضایتی از پایین بودن سطح نظام اطلاع رسانی در کشور، اظهار کرد: یکی از پرسشها ما در کشور، اطلاعات هست؛ یعنی اطلاعات کافی که صحت داشته باشد، نداریم. ولی با همه بضاعتی که در این حوزه وجود دارد می توان گفت که تقریبا ۴.۵ تا ۵ میلیون مورد همپوشانی بیمه ای بین صندوق بیمه روستایی شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران و شرکت تامین اجتماعی وجود دارد.

کدام گروه‌ها مسدود می‌شود؟ ، بیمه همگانی رایگان&quot، دفترچه &quot

وی با اشاره به پنج صندوق بیمه ای در شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران مشمول بر صندوق های بیمه ای “کارکنان دولت”، “روستاییان”، “سایر اقشار”، “بیمه ایرانیان” و “بیمه رایگان همگانی” ادامه داد: بعد از رایگان شدن بیمه سلامت همگانی، پنج میلیون نفر از کسانی که حق بیمه می پرداختند، صندوق بیمه ای خود را عوض کردن دادند و توانستند دفترچه رایگان از شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران دریافت کنند.

موهبتی در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به آمار ارایه شده است از سوی وزارت رفاه در زمینه افراد فاقد پوشش بیمه ای، با اشاره به سرشماری مرکز آمار کشور عزیزمان ایران در سال ۹۵ گفت: در این سرشماری از مردم پرسیده شده است که دفترچه بیمه دارید یا خیر و نوع آن چیست؟ ظاهرا ۱۰.۵ درصد از کسانی که سرشماری شدند در این خوداظهاری گفته اند که بیمه نداریم. البته باز هم تاکید می کنم که نظام دیتایی کشور در پایین ترین سطح است و امیدواریم این اطلاعات به شکلی دقیق کامل شود.

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران کارها در دست انجام جهت برطرف همپوشانی‌های بیمه‌ای را توضیح داد. 

مدیرعامل شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که جهت برطرف همپوشانی های بیمه ای چه برنامه ای دارید، اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی بیمه سلامت را مکلف کرده است که پایگاه اطلاعات بیمه شدگان درمان کشور را به صورت آنلاین ایجاد کند و همه دستگاه های بیمه ای کشور نیز مکلف هستند اطلاعات خود را وارد این سامانه کنند؛ به همین علت در حال حاضر یکی از اولویت های ما ایجاد این پایگاه هست. به نظر می رسد با راه اندازی این پایگاه، صحت اطلاعات زیاد و دقیق تر خواهد شد و تصمیمات راحت تر گرفته می شود. ولی به هر حال نداشتن این پایگاه به معنای آن نیست که ما دست روی دست بگذاریم و در جهت برطرف همپوشانی ها اقدام نکنیم.

موهبتی در این باره ادامه داد: ما به شرکت تامین اجتماعی اطلاعات خود را می دهیم تا آنها موارد یکسان را اعلام کنند تا به این ترتیب موارد همپوشانی را مسدود کنیم. در این راستا باز هم یکی از پرسشها ما این است که دفترچه بیمه روستاییان پنج ساله هست، ولی می توان با تامین زیرساخت های آی تی، این افراد در مراکز درمانی نشاندار و استحقاق سنجی شوند؛ در این صورت این اطلاعات قابل چک کردن خواهند بود.

وی به همین جهت افزود: جالب است بدانید که یارانه بعضی بیمه شدگان به جهت توانایی مالی قطع شده، ولی هنوز از بیمه رایگان سلامت استفاده می کنند. در این زمینه نیز یکی از کارها مان آن است که از وزارت رفاه نیز درخواست کرده ایم مواردی که یارانه آنها قطع شده است را اعلام کنند تا ما نیز دفترچه بیمه رایگان آنها را مسدود کنیم. به این ترتیب این افراد نیز می توانند صندوق بیمه ای خود را عوض کردن داده و با پرداخت ماهانه حق بیمه ۲۰هزار تومانی، از خدمات بیمه ای درمان تحت پوشش شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران استفاده کنند.

کدام گروه‌ها مسدود می‌شود؟ ، بیمه همگانی رایگان&quot، دفترچه &quot

واژه های کلیدی: ایران | سلامت | صندوق | رایگان | ایرانی | رایگان | اطلاعات | ایرانیان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz