پاييز تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud

پاييز: تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud liquidsky

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «زندگی دنیا پهلوان تختی» برابر دوربین خواهد رفت

به گزارش ایسنا، «زندگی دنیا پهلوان تختی» تازه ترین تجربه همکاری سعید ملکان و بهرام توکلی هست، نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی به تازگی به اتمام رسیده و جهت دری

«زندگی دنیا پهلوان تختی» برابر دوربین خواهد رفت

«زندگی دنیا پهلوان تختی» برابر دوربین خواهد رفت

عبارات مهم : زندگی

سعید ملکان و بهرام توکلی «زندگی دنیا پهلوان تختی»را برابر دوربین خواهند برد.

به گزارش ایسنا، «زندگی دنیا پهلوان تختی» تازه ترین تجربه همکاری سعید ملکان و بهرام توکلی هست، نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی به تازگی به اتمام رسیده و جهت دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه شده است است.

گفتنی است عوامل پشت صحنه این فیلم سینمایی گزینش شده است اند و گروه در حال حاضر مشغول بازبینی لوکیشنهای فیلم هستند و طی روزهای اینده نام بازیگران فیلم «جهان پهلوان تختی» اعلام خواهد شد.

بنا بر این گزارش، در سال ۷۳ علی حاتمی،فیلم «جهان پهلوان تختی» را شروع به ساخت کرد ولی باشدت گرفتن سرطان حاتمی، این پروژه به اتمام نرسید و بعداً بهروز افخمی اتمام این پروژه را بر عهده گرفت و فیلمی به کل متفاوت از فضای آثار حاتمی ساخت.

گفته می شود؛ در صحنهٔ به دنیا آمدن تختی، پدر که دلواپس زندگی همسر و فرزندش هست، باید به کناری می آمده و از خدا با گریه و زاری می خواسته که آنها را از او نگیرد. عزت الله انتظامی تعریف می کند که در آن ایام به قدری ذهنش درگیر درد و زحمت حاتمی بوده که موقع فیلم برداری این صحنه با گریه می گوید: «خدایا علی رو از ما نگیر!» به هر حال اجل مهلت تمام کردن این فیلم را به علی حاتمی نداد.

«زندگی دنیا پهلوان تختی» برابر دوربین خواهد رفت

واژه های کلیدی: زندگی | پروژه | دوربین | سینمایی | پهلوان تختی | جهان پهلوان تختی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz