پاييز تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud

پاييز: تبلت اندرویدی کامپیوتر gaming cloud liquidsky

گت بلاگز اخبار اجتماعی ارائه بعضی مشوق‌ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه‌های پی

دبیر شورای عالی اینترنت گزارشی از عملکرد خبر رسان تلگرام و نحوه جایگزینی پیام‌رسان بومی ارائه کرد. 

ارائه بعضی مشوق‌ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه‌های پی

خدمات فعلی خبر رسان تلگرام پولی می شود/ ارائه بعضی مشوق ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه های خبر رسان بومی

عبارات مهم : ایران

دبیر شورای عالی اینترنت گزارشی از عملکرد خبر رسان تلگرام و نحوه جایگزینی خبر رسان بومی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از منزل ملت، ابوالحسن فیروزآبادی با حضور در نشست یکسان کمیسیون امنیت ملی و اقتصادی مجلس شورای اسلامی راجع به فیلترینگ خبر رسان تلگرام گزارشی در این زمینه ارائه کرد و گفت: در شورای عالی اینترنت در خصوص الزام استفاده از شبکه ملی سندی را مصوب کردیم تا خدمات اینترنت به صورت ملی ارائه شود، در این زمینه یکی از پرسشها تعریف مرزهای ملی بود.

وی ادامه داد: بعد از کارهای کار شناسی مشخص کردیم که شبکه ملی باید معرف مرزهای ملی باشد و جهت این امر سکوهای اینترنت یعنی سکوهای پایه را شاخص قرار دادیم تا اثرگذاری ملی داشته باشد.

ارائه بعضی مشوق‌ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه‌های پی

دبیر شورای عالی اینترنت با اشاره به تهیه سندی در زمینه حمایت از خبر رسانی بومی اظهار داشت: سلسله اقداماتی در نظر گرفتیم از جمله بررسی شاخصه های منحصربه فرد خبر رسان تلگرام بود، در این خبر رسان سهامدار، منابع انسانی و محل استقرار و همچنین گزارش هایی از شرکت خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران نداشتیم این در حالی بود که ۹۰ درصد بازدیدکنندگان اینترنت کشور عزیزمان ایران از خبر رسان تلگرام استفاده می کنند و ما هنوز نمی دانیم مدیرعامل این شرکت تبعه چه کشوری است و از قوانین چه کشوری در حوزه شبکه مجازی پیروی می کند.

فیروزآبادی با بیان اینکه تاکنون خبر رسان تلگرام هزینه بر بوده است و هیچ منبع رسمی مالی هزینه های این شرکت را برعهده نگرفته هست، بیان داشت: ساختار خبر رسان تلگرام پرهزینه هست، همچنین حافظه نامحدودی را به بازدیدکنندگان خود سرویس می دهد، این شبکه خبر رسان توانایی های متفاوتی دارد که ایجاد کانال از جمله توانایی های منحصر به فرد آن است و نمونه آن را در هیچ خبر رسان دیگری مشاهده نکردیم.

دبیر شورای عالی اینترنت گزارشی از عملکرد خبر رسان تلگرام و نحوه جایگزینی پیام‌رسان بومی ارائه کرد. 

وی با بیان اینکه خبر رسان تلگرام فعالیت گسترده ای در کشور دارد، تأکید کرد: با وجود اینکه در آیین نامه اینترنت تأکید شده است است در صورتی که بازدیدکنندگان خبر رسان ها از حدی تجاوز کند باید نماینده رسمی در کشور داشته باشد تاکنون از سوی خبر رسان تلگرام نماینده ای به کشور عزیزمان ایران معرفی نشده است.

دبیر شورای عالی اینترنت با بیان اینکه خبر رسان تلگرام به عنوان یک رسانه مورد پذیرش مردم قرار گرفته هست، ادامه داد: تاکنون دولت جمهوری اسلامی با ادامه کار خبر رسان تلگرام موافقت کرده است و ممانعت جدی در این زمینه به کار نگرفته هست، تا دی ماه نیز وزارت ارتباطات همکاری خوبی با این شرکت داشت ولی در اتفاق دی ماه شاهد کوتاهی خبر رسان تلگرام در انجام تعهدات خود بوده ایم.

فیروزآبادی با اشاره به سندی که از سوی خبر رسان تلگرام در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ انتشار یافته هست، گفت: بر اساس این سند قرار است رمز ارز جدیدی در خبر رسان تلگرام منتشر شود، رمز ارز به عنوان پدیده ای تازه در دنیا جا افتاده است با این حال نیاز به مطالعه و بررسی دارد، در شورای عالی اینترنت روش های مشخصی جهت برخورد با رمزارز ها نداریم به همین جهت کارگروه های تخصصی تشکیل داده ایم تا مطالعاتی در این زمینه صورت گیرد، همچنین با گفت وگویی که با هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی داشته ایم قرار است کار مشترکی با کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گیرد تا سیاست رمز ارز ما مشخص شود.

ارائه بعضی مشوق‌ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه‌های پی

وی با اشاره به رمزارزهای نسل اول و دوم به تفاوت رمز ارز خبر رسان تلگرام اشاره کرد و توضیح داد: آن چیزی که خبر رسان تلگرام مطرح می کند نسل سوم و با توانایی دولت گریزی و بلادرنگ بودن است که همین مسئله عنوان را دلواپس کننده می کند آیا که در رمز ارز نسل سوم تنها خبر رسان تلگرام است که بازیگری صحنه را برعهده دارد در صورتی که در رمز ارزهای نسل اول و دوم تمام دنیا بر عنوان نظارت دارند و می توانند تولید ارز داشته باشند.

دبیر شورای عالی اینترنت با بیان اینکه رمزارز خبر رسان تلگرام مشابه شبکه شتاب عمل می کند، تأکید کرد: این رمز ارز با مبانی رمز ارزهای دیگر مغایرت دارد آیا که نوع مزایده خاص خود را دارد و استانداردهای آن در فرم ارائه شده است متفاوت هست. همچنین مزایده آن عمومی نبوده و تنها از سرمایه گذاران خاص جهت حضور دعوت شده است و متأسفانه از سوی کشور عزیزمان ایران هیچ فردی جهت مزایده رمز ارز خبر رسان تلگرام دعوت نشده است.

دبیر شورای عالی اینترنت گزارشی از عملکرد خبر رسان تلگرام و نحوه جایگزینی پیام‌رسان بومی ارائه کرد. 

فیروزآبادی با بیان اینکه در زمینه رمز ارز خبر رسان تلگرام سوالاتی از لحاظ اقتصادی و امنیتی مطرح هست، گفت: در این رمز ارز حق کمیسیونی نیز دریافت می شود و پول آن در دست شرکت خبر رسان تلگرام است در صورتی که در رمز ارزهای دیگر شرکت مشخصی وجود نداشت. از سوی دیگر گفته می شود که قرار است این حق کمیسیون جهت تبلیغات هزینه شود و با توجه به اینکه تبلیغات در کشور عزیزمان ایران زیر ۶ میلیارد تومان نیست مبلغ قابل توجهی در این زمینه ایجاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه قرار است خدمات فعلی خبر رسان تلگرام پولی شود، گفت: حتی خدمات فیلترینگی که قرار است در فصل دوم سال ۲۰۱۸ ارائه شود نیز پولی خواهد بود و این فیلترشکن تنها فیل تر خبر رسان تلگرام را از بین نمی برد بلکه کل فیلترهای اینترنت که علی رغم جمهوری اسلامی است را می شکند.

ارائه بعضی مشوق‌ها به مردم جهت کوچ به میل خود از خبر رسان تلگرام به شبکه‌های پی

دبیر شورای عالی اینترنت با بیان اینکه تا آخر سال ۲۰۱۷ کیف پول خبر رسان تلگرام شروع به فعالیت می کند و در کنار اقتصاد خود شاهد اقتصاد جدیدی خواهیم بود، ادامه داد: در تلاشیم تا جایگزین هایی جهت شبکه خبر رسان خبر رسان تلگرام داشته باشیم و جهت این زمینه شروطی را نیز در نظر گرفته ایم تا تمام کسب و کارهای ایرانی که در خبر رسان تلگرام فعالیت داشتند به شبکه مجازی بومی انتقال یافته شود. مورد نیاز است به این توصیه اشاره شود که کسب و کار خبر رسان تلگرام عدد قابل ملاحظه ای است ولی از نظر اقتصادی مبلغ قابل توجهی شکل نمی گیرد.

فیروزآبادی با تأکید بر اینکه چینی ها جهت همه موارد توانایی خبر رسان تلگرام راه حل و جایگزینی داشته اند، بیان داشت: در بعضی از کشورهای همسایه از جمله پاکستان، خبر رسان تلگرام با سیاست های سختگیرانه فیل تر شده است است ولی در کشور عزیزمان ایران هنوز سیاست های سختگیرانه ای نداشته ایم.

وی توضیح داد: در کشور عزیزمان ایران به دنبال جایگزینی و تشویق هستیم به نحوی که مهاجرت و کوچ از خبر رسان تلگرام به شبکه های خبر رسان بومی به میل خود صورت گیرد، از سوی دیگر می خواهیم رسانه ها با ارائه توضیحات مردم را اقناع کنند ولی در حال حاضر تمام اطلاعاتی که از خبر رسان تلگرام ارائه می شود از سوی نشریات غربی است.

دبیر شورای عالی اینترنت همچنین بیان داشت: در گام سوم تلاش داریم که از سوی دانشگاه، فضاهای آموزشی و خدماتی در اینترنت خبر رسان تلگرام خدماتی ارائه نشود، همچنین با همکاری قوه قضائیه ممانعت هایی در خصوص ارائه خدمات مالی و پولی مستقیم از سوی خبر رسان تلگرام انجام شده است است.

فیروزآبادی امروز کسب و کار در خبر رسان تلگرام در حوزه های خبررسانی، آموزشی و مکمل اقتصادی صورت می گیرد بنابراین فعالیت اقتصادی خاص در خبر رسان تلگرام نداریم.

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | ایرانی | اینترنت | تلگرام من | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz